Gemeentelijke Academie voor Muziek en Woord
Sint-Lambrechts-Woluwe & Ukkel

Ensemble planning
Gebruik de filters of zoek functie om jouw Rock, Pop, Jazz ensemble te vinden !!!
Click Here
Slide 2 Heading
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Slide 3 Heading
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Click Here
Previous
Next

Version I: 11/9/2022

Vokaalensemble Ella De Pauw: Maandag 19:00-20:00

Zang/ VocalsHorn Gehrke, Maitreya
Zang/ VocalsMertens, Anne-Sophie
Zang/ VocalsMarta Noordhoek
Zang/ VocalsKyra OUDE ELFERINK
Zang/ VocalsClaire Jaumain
Zang/ VocalsRalitsa Aleksieva
 
 

Ensemble Frans Van Isacker: Dinsdag 18:00-19:00

Zang/ VocalsDominique Lecointre
Zang/ Vocals 
Zang/ Vocals 
Sax/ SaxDevogelaer, Daniel
Sax/ SaxTomas Jacko
Sax/ Sax 
Gitaar/ GuitarDeknopper, Andries
Gitaar/ Guitar 
Piano/ PianoLEVIE, Chantal
Piano/ Piano 
Bas/ BassSilke Grammatikos
Drums/ Drums 

Ensemble Marc Sperber I: Dinsdag 19:00-20:00

Zang/ VocalsElodie Founot
Sax/ SaxRIVERA GONZALEZ, MONICA
Sax/ SaxJerez Gomez, Abel
Sax/ Sax 
Gitaar/ Guitar 
Gitaar/ Guitar 
Piano/ PianoDolorès Bordon
Piano/ Piano 
Bas/ BassLombardi, Marcus
Drums/ DrumsMathieu, Remi
 
 

Ensemble Marc Sperber II: Dinsdag 20:00-21:00

Zang/ VocalsJelena Stupaka
Gitaar/ GuitarGauthier Pyls
Piano/ PianoVink, Anne
Accordion/ AccordionAdam Hanzl
Bas/ BassCoessens, Kathleen
Drums/ Drums 
 
 
 
 

Ensemble Jonathan Taylor: Woensdag 19:00-20:00

Zang/ VocalsPepe, Marie
Sax/ SaxBeaven, John Luis
Sax/ Sax 
Sax/ Sax 
AccordionCharlotte Gentet
Gitaar/ GuitarCaroline de Walque
Piano/ PianoInes Van Nuffel
Piano/ Piano 
Bas/ Bass 
Drums/ DrumsValero Peces, Aurelio

Ensemble Bert Fievez: Donderdag 19:00-20:00

Sax/ SaxCaron, Loïc
Accordion 
Gitaar/ GuitarCrombé, Steef
Piano/ PianoFester, Helge
Piano/ PianoAlexandros Kontolemis
Bas/ BassPasselecq, Michel
Drums/ DrumsSweens, Bogdan
 
 

Ensemble Joris Lindemans: Donderdag 20:00-21:00

Trompet/ TrumpetCatour Pecher
Sax/ Sax 
accordion 
Gitaar/ Guitar 
Gitaar/ GuitarThéo Spruytte 
Piano/ PianoBROCHIER, Walther
Piano/ PianoGabriel Levie
Bas/ BassDrugmand , Serge
Drums/ DrumsRalph Khoury
 
 
 
 

Ensemble Jan Van Moer: Vrijdag 18:00-19:00

Zang/ VocalsLiselot Popelier
Zang/ Vocals 
Zang/ Vocals 
TrompetTashiya Sato
Sax/ Sax 
Sax/ Sax 
Gitaar/ GuitarDierckx, Alexandre
Gitaar/ Guitar 
Piano/ PianoAllan Galkanov
Piano/ Piano 
Bas/ Bass 
Drums/ DrumsViti Matteo

Ensemble uurrooster

DE PAUW, ELLA maandag 19:00-20:00 Georges Désirschool jazz-pop-rock

SPERBER, Marc dinsdag 19:00 tot 20:00 Georges Désirschool jazz-pop-rock

SPERBER, Marc dinsdag 20:00 tot 21:00 Georges Désirschool jazz-pop-rock

VAN ISACKER, Frans dinsdag 18:00 tot 19:00 Georges

TAYLOR, Jonathan woensdag 19:00 tot 20:00 Georges Désirschool jazz-pop-rock

FIEVEZ, Bert donderdag 19:00 tot 20:00 Georges Désirschool jazz-pop-rock

LINDEMANS, Joris donderdag 20:00 tot 21:00 Georges Désirschool jazz-pop-rock

VAN MOER, Jan vrijdag 18:00-19:00 Georges Désirschool jazz-pop-rock