Gemeentelijke Academie voor Muziek en Woord
Sint-Lambrechts-Woluwe & Ukkel

Overzicht klassikale vakken 2022-2023:
Sint-Lambrechts-Woluwe

1ste graad: muziekinitiatie

Georges Désirschool SLW:

Muziekinitiatie 1ste graad voor 6- en 7-jarigen Sint-Lambrechts-Woluwe: 1u00 per week + start instrument mogelijk 

Victor Hoton:

dinsdag 16u00-17u00 & zaterdag 10u00-11u00

Olivia Delbeke:

woensdag 16u00-17u00

 

Parc Malouschool SLW:

MCV 1ste graad jongeren Muziekinitiatie 1ste graad voor 6- en 7-jarigen Sint-Lambrechts-Woluwe: 1u00 per week + start instrument mogelijk

 
Efi Bakoura:
 
woensdag  13u00-14u00
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2de graad: Muzikale Culturele Vorming jongeren vanaf 8 jaar

Georges Désirschool SLW:

MCV 2de graad 1ste jaar jongeren: MCV 2.1j: 2u00 per week verplicht te volgen binnen dezelfde optie + 1u00 instrument

Victor Hoton:

MCV 2.1j: maandag 16u00-17u00 en donderdag 16u00-17u00

MCV 2.2j: maandag 17u00-18u00 en donderdag 17u00-18u00

MCV 2.3j: dinsdag 17u00-18u00 en donderdag 18u00-19u00

MCV 2.4j: dinsdag 18u00-19u00 en donderdag 19u00-20u00

 

Olivia Delbeke:

MCV 2.1j: woensdag 13u00-14u00 en vrijdag 16u00-17u00

MCV 2.2j: woensdag 14u00-15u00 en vrijdag 17u00-18u00

MCV 2.3j: woensdag 15u00-16u00 en vrijdag 18u00-19u00

MCV 2.4j: woensdag 17u00-18u00 en vrijdag 19u00-20u00

 

Kristina Henneman:

MCV 2.1j: dinsdag 16u00-17u00 en vrijdag 16u00-17u00

MCV 2.2j: dinsdag 17u00-18u00 en vrijdag 17u00-18u00

 

Parc Malouschool SLW: MCV 2de graad jongeren

Sancha Sampayo e Mello:

MCV 2.1j: dinsdag 16u00-17u00 en donderdag 16u00-17u00

MCV 2.2j: dinsdag 17u00-18u00 en donderdag 17u00-18u00

MCV 2.3j: vrijdag 16u00-18u00

 

Arwen Michiels:

MCV 2.4j: vrijdag 16u00-18u00

 
 

2de graad: Muzikale Culturele Vorming (MCV) volwassenen vanaf 15 jaar

Georges Désirschool SLW:

MCV 2de graad 1ste jaar volwassenen: MCV 2.1vw: 2u00 per week + 1u00 instrument

Eve Francois:

MCV 2.1vw: dinsdag 17u30- 19u30

MCV 2.2vw: maandag 19u30- 21u30

MCV 2.3vw: dinsdag 19u30-21u30

 
 

3de graad: Muzikale Culturele Vorming (MCV) vanaf 12 jaar Sint-Lambrechts-Woluwe

MCV 3de graad klassiek 1ste jaar: MCV3: 1u00 per week + 1u00 instrument + 1u00 groepsmusiceren instrumentaal of vocaal of begeleidingspraktijk (piano, gitaar, harp) of 1u00 improvisatie

MCV 3de graad Jazz, Pop, Rock: 1u00 per week + 1u00 instrument + 1u00 groepsmusiceren instrumentaal of vocaal of 1u00 improvisatie

Georges Désirschool SLW: MCV 3de  graad klassiek

Kristina Henneman:

MCV 3.1: maandag 16u00-17u00

MCV 3.2: maandag 17u00-18u00

MCV 3.3: maandag 18u00-19u00

 

Tim Vansteenkiste:

MCV 3.1: donderdag 18u00-19u00

MCV 3.2: donderdag 19u00-20u00

MCV 3.3: donderdag 20u00-21u00

 

Georges Désirschool SLW: MCV 3de  graad jazz-pop-rock

Marc Sperber:

MCV 3.1: woensdag 18u00-19u00

MCV 3.2: woensdag 19u00-20u00

MCV 3.3: woensdag 20u00-21u00

 
 

Muziektheorie

Georges Désirschool SLW:

Muziektheorie 3de graad vanaf 12 jaar Sint-Lambrechts-Woluwe: 1u00 per week in combinatie met 1u00 MCV3de graad en 1u00 instrument

Zuleika Welham:

Muziektheorie: dinsdag 18u00-19u00

 
 

Muziektheorie

Georges Désirschool SLW:

Muziektheorie 4de graad vanaf 15 jaar Sint-Lambrechts-Woluwe: 1u00 per week in combinatie met 1u00 instrument of 1u00 compositie.

Indien men voor het vak compositie kiest in de plaats van het vak instrument, naast het steeds te volgen vak muziektheorie: het vak compositie gaat door op dinsdag van 19u00-20u00

Zuleika Welham:

Muziektheorie: dinsdag 18u00-19u00

 
 

Muziekgeschiedenis

Georges Désirschool SLW:

Muziekgeschiedenis 4de graad vanaf 15 jaar Sint-Lambrechts-Woluwe: 2u00 per week 

Renate Weytjens:

Muziekgeschiedenis: dinsdag 19u30-21u30

 
 

Woordafdeling

Woordinitiatie 1ste graad 6&7 jaar: 1u00 per week

Maandag16u00-17u00Aafke BruiningGeorges Désirschool

Woordatelier 2de graad 8-11 jaar: 1u00 per week

Maandag17u00-18u00Aafke BruiningGeorges Désirschool
Dinsdag16u00-17u00Aafke BruiningGeorges Désirschool
Zaterdag9u00-10u00Aafke BruiningGeorges Désirschool

3de graad woord: 

Optie Verteltheater: vanaf 12 jaar : 1u dramastudio & 1u storytelling

StorytellingDinsdag17u00-18u00Aafke BruiningGeorges Désirschool
DramastudioDinsdag18u00-19u00Aafke BruiningGeorges Désirschool
DramastudioZaterdag10u00-11u00Aafke Bruining Georges Désirschool

Optie Speltheater: vanaf 12 jaar: 1u dramastudio & 1u speltheater

DramastudioDinsdag18u00-19u00Aafke Bruining Georges Désirschool
DramastudioZaterdag10u00-11u00Aafke Bruining Georges Désirschool
SpeltheaterDinsdag19u00-20u00Aafke Bruining Georges Désirschool
SpeltheaterZaterdag11u00-12u00Aafke Bruining Georges Désirschool
 
 

4de graad woord studierichting vertolkend acteur

Optie Verteltheater: vanaf 15 jaar: 1u dramalab & 1u verteltheater-stemregie

Verteltheater-stemregieMaandag 21u00-22u00Aafke Bruining Georges Désirschool
DramalabMaandag 19u00-20u00Aafke Bruining Georges Désirschool
DramalabDinsdag20u00-21u00Aafke Bruining Georges Désirschool
 

Optie Speltheater: vanaf 15 jaar: 1u dramalab & 1u theater

DramalabMaandag 19u00-20u00Aafke Bruining Georges Désirschool
DramalabDinsdag20u00-21u00Aafke Bruining Georges Désirschool
TheaterMaandag 20u00-21u00Aafke Bruining Georges Désirschool

4de graad studierichting creërend acteur

Optie Spreek- en verteltheater: vanaf 15 jaar: 1u dramalab & 1u storytelling

StorytellingMaandag 18u00-19u00Aafke Bruining Georges Désirschool
DramalabMaandag 19u00-20u00Aafke Bruining Georges Désirschool
DramalabDinsdag20u00-21u00Aafke Bruining Georges Désirschool

Optie Theatermaker: vanaf 15 jaar: 1u dramalab & 1u theater maken

DramalabMaandag 19u00-20u00Aafke Bruining Georges Désirschool
DramalabDinsdag20u00-21u00Aafke Bruining Georges Désirschool
Theater makenDinsdag21u00-22u00Aafke Bruining Georges Désirschool
Theater makenZaterdag12u00-13u00Aafke Bruining Georges Désirschool